Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Bilginin ve bilgiye ulaşma yollarının küreselleşmesiyle yurtdışı eğitim giderek daha büyük bir önem kazanmıştır. Günümüzde küresel eğitim araçlarına ulaşma isteği de aynı hızla artmakta ve bu alandaki hizmetlere yerel erişimin önemi her geçen gün daha büyümektedir. United Towers, küresel düşünen her bireye ihtiyaç duydukları yerel desteği sağlamak için yurtdışı eğitimi ayağınıza getiriyor.

Yeni ufuklara yolculuk yapanlara ‘rehberlik’ etme ilkesiyle kurulan United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleriyle sizlere en doğru, en tutarlı ve en gerekli bilgileri sunmayı amaçlamaktadır.

2000 Yılından beri, ülkemizin dört büyük ilindeki bölge ofisleri ve güçlü yurtdışı eğitim ortaklıkları ile sürdürdüğü faaliyetler sonucunda Türkiye’nin en yetkin danışmanlık firmaları arasında bulunan United Towers, yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrencilere, kendi kariyer hedefleri ve hayallerine uygun yol haritaları belirlemek ve onları gerçekleştirmek üzere hizmet vermektedir.

Bu bağlamda, başta Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere olmak üzere İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, İsviçre Avusturya, Fransa, İspanya, Polonya, Macaristan, Malta, Güney Afrika, Rusya ve Çin gibi pek çok ülkenin en saygın üniversiteleri, kolejleri ve dil okullarının resmi temsilciliğini üstlenmiştir. United Towers olarak kurumumuzun öncelikli hedefi, “güvenilir ve nitelikli hizmet üretme” ilkesinden ödün vermeksizin yurtdışında eğitim almak isteyen herkese ulaşabilmektir.

United Towers, ülkemizde her yıl 2500’den fazla öğrenciye:

– Öğrenilmek istenilen dili ülkesinde öğreten dünyanın en iyi Dil Okullarında,

– Ülkemizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin beklentilerini gözeten güvenilir ve titizlikle seçilmiş yüksek standartlarda eğitim veren Yaz Okullarında,

– Dünyanın en iyi ve prestijli üniversitelerindeki Sertifika Programlarıyla,

– Amerika Birleşik Devletleri gibi önemli ülkelerde, Yurtdışında Staj olanaklarıyla,

– Dünyanın önde gelen ve tanınmış Üniversiteleriyle sunmakta olduğu Yurtdışında Üniversite Eğitimi imkânlarıyla,

Akademik eğitimlerine lise çağlarında başlamak isteyenler için Yurtdışında Lise Eğitimi imkânlarıyla,

Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Work and Travel programıyla, 15 yıldır hizmet vermektedir.

Kısaca, deneyimli danışman kadrosu ile profesyonel danışmanlık hizmeti sunan United Towers, yeni ufukların vazgeçilmezi konumundadır.

Yarınlara atacağınız adımlarda, daima yanınızdayız.

SİZİ ARAYALIM