REFERANSLAR


CELESTINE ROWLAND
Managing Director at Galway Cultural Institute
İrlanda Eğitim ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Son derece profesyonel ve güvenilir bir şirket. Öğrencilerin ihtiyaç analizini profesyonel bir şekilde yapıyor ve ona göre öğrencileri yönlendiriyorlar.
DEVAMI

KEVIN ONEILL
Business Development Manager at Swan ELT
İrlanda Eğitim ile 4 senedir çalışıyoruz ve bu süre içinde hem yaz sezonu hem de düşük sezon olmak üzere sene boyu, İrlanda Eğitim in çok sayıda başarılı öğrencisini okulumuzda ağırladık.
DEVAMI

GOSIA ERCAN - KAPLAN INTERNATIONAL
Regional Sales Director at Kaplan International
Öğrenciler, İrlanda Eğitim danışmanları tarafından butik, profesyonel ve güvenilir bir hizmet alıyorlar. İrlanda Egitim öğrenciler için harika bir yardımcı araç. Umuyoruz ki daha fazla öğrenci bu site aracılığıyla Kaplan Dublin okulunda İngilizce eğitim almayı tercih edecek.
DEVAMI

STEPHEN SHORTT - ALPHA COLLEGE
STEPHEN SHORTT
Öğrencilerden aldığımız geri dönüşlerde İrlanda Eğitim (United Towers) danışmanlarıyla tüm sürecin kolay ilerlediğini ve danışmanların öğrencilere çok dostane ve destekleyici yaklaştığını görüyoruz.
DEVAMI

PETER HUTCHINSON
Chief Operations Officer at ISI- Study in Ireland
İrlanda Eğitim gibi profesyonel bir acente ile çalışmak bizim için çok değerli. Öğrencilerine üstün hizmet sunduklarını ve kendilerine güvenebileceğimizi biliyoruz.
DEVAMI

MAURO BIONDI - EMERALD CULTURAL INSTITUTE
Director at Emerald Cultural Institute
İrlanda Eğitim (United Towers), her zaman doğru ve ayrıntılı bilgi veren profesyonel bir kurum olarak kendini kanıtlamıştır. Her yaştan öğrenciye okulumuzu en güzel şekilde tanıtıyorlar.
DEVAMI
SİZİ ARAYALIM