İrlanda Cumhuriyeti İrlanda'ya Gitmeden Önce

İrlanda İngilizce Eğitim Kursları

İrlanda İngilizce Eğitim Kursları
İrlanda İngilizce Eğitim Kursları

Küreselleşen dünyada yabancı dil bilmenin önemi her geçen gün artmaktadır. Günümüzde dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce, birçok fırsatın kapılarını aralıyor. Bu nedenle kariyerini şimdiden planlamak ve iş hayatına rakiplerinden birkaç adım önde başlamak isteyen kişiler, İngilizce dil eğitimini yurtdışında almayı tercih ediyor.

 

Ülkemizde de İngilizce eğitim verilen birçok kurum vardır. Ancak bir dil en iyi yerinde öğrenilir düşüncesi ile hem çalışma hayatında hem de sosyal hayatta deneyim kazanarak yeni kültürler ile kaynaşmak isteyen kişiler, İrlanda İngilizce dil okullarında eğitimi tercih etmektedir. Son dönemlerde İngilizce dil eğitiminde ön planda yer alan İrlanda, her sene kendini daha da geliştirerek eğitim için en çok tercih edilen ülkeler arasında ön sıralarda yer almaktadır.

 

İrlanda İngilizce Eğitim Fırsatı

İrlanda İngilizce Eğitim Fırsatı

İrlanda İngilizce Eğitim Fırsatı

Türkiye’de yakın olması ile rağbet gören İrlanda, İngilizce dilini geliştirmek isteyenler için İrlanda İngilizce kursu fırsatları sunuyor. İrlanda’da anadilin İngilizce olması, dil eğitimi için burayı cazip hale getirmektedir. İngilizce dilini anadili olarak konuşan eğitmenler tarafından verilen eğitimler, son derece kalıcı ve etkili olmaktadır.

    İrlanda İngilizce kursu dışında lisans, yüksek lisans, doktora ya da uzun – kısa süreli sertifika programlarına da katılabilirsiniz. Dünya genelindeki en başarılı üniversitelere sahip olan İrlanda, farklı programları ile tüm öğrencilere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

İrlanda’da en çok bilinen şehir Dublin’dir. Bu nedenle Dublin İngilizce kursları da son derece popüler olmuştur. Dünya genelinde ilk 150 yer alan eğitim kurumlarına sahip olan İrlanda ve Dublin’de alacağınız İngilizce eğitim ile iş hayatınızı şimdiden garanti altına alabilirsiniz.

İngilizcenin anavatanlarından biri olan İrlanda, dil eğitiminde çok önemli bir yere sahip olan pratik uygulamalar için en ideal ülkelerden biridir. İngilizce aksanı konusunda da ileri seviyede eğitimler sunulan ülkede, anadiliniz gibi İngilizce konuşarak Türkiye’ye dönebilirsiniz.

Tarihi çok eskiye dayanan İrlanda, hem akademik hem de profesyonel olarak hayatınıza büyük katkı sağlar. Birçok iş kapısının sonuna kadar açılmasını istiyorsanız, Dublin İngilizce kursları programlarına katılarak İrlanda’da kaliteli bir eğitim almalısınız. Her yaşa uygun olarak hazırlanan kurs programları arasında dil kursu, yaz kampı, iş İngilizcesi, önemli sınavlara hazırlık kursları gibi alanlarda eğitim alabilirsiniz.

Dublindeki dil okullarını incelemek için Dublin Dil Okulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye ile 4 saat mesafesi bulunan İrlanda, Türk öğrenciler tarafından en çok tercih edilen lokasyonlardan biridir. Yakın olması sebebi ile yolculuğun da ekonomik olduğu İrlanda’da eşsiz eğitim fırsatları sizleri bekliyor.

Avrupa’nın teknoloji üssü olarak anılan İrlanda, kendini her alanda geliştirdiği gibi eğitim alanında da sürekli bir gelişim içindedir. Öğrencilerin kaliteli ve rahat bir eğitim alabilmeleri için birçok farklı fırsat sunulan ülkede, kariyer hayatınızın en önemli adımlarını atacaksınız.

 

Neden İrlanda’da Dil Eğitimi?

 

Günümüzde gelişen teknoloji çağında, büyük firmalar yurtdışında bulunan ülkeler ile ticari ilişkilerini geliştirmektedir. Buna paralel olarak da, dünya genelinde ortak dillerin başında gelen İngilizce dilini bilen personellere olan ihtiyaç artmaktadır.

İrlanda da ingilizce dil eğitimi

İrlanda da ingilizce dil eğitimi

İlerideki iş yaşamında en çok aranan eleman olmak ve rakiplerini geride bırakarak kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmak isteyen kişiler, Dublin İngilizce kursları programlarına katılmaktadır. İrlanda’da Dublin başta olmak üzere bütün şehirlerdeki eğitim kurumları, MEI yani Marketing English in İreland tarafından denetlenerek onaylanmaktadır. Buradan da anlaşılacağı üzere, İrlanda’daki eğitim kurumlarında daima üstün kalitede eğitim hizmetleri verilmektedir.

Ülkenin Türkiye ile yakın olması, ilk kez yurtdışına çıkacak olan öğrencilerin tedirginliğini azaltmaktadır. Dünya genelindeki en büyük ve kaliteli teknolojik şirketlerinin büyük bir bölümü İrlanda’nın Dublin şehrinde yer almaktadır. Bu da öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için kaçırmamaları gereken büyük fırsatlar anlamına geliyor.

İrlanda’da İngilizce kursuna katılmanın maliyeti, diğer ülkelerde ödenen maliyetlerden daha düşüktür. Bu da öğrencilere İrlanda’yı daha cazip hale getiriyor. Ayrıca öğrencileri uluslararası sosyal çevre bekliyor. Herkesin İngilizce konuştuğu bir ortamda sürekli olarak pratik yapma şansı doğacağı için İngilizce tam anlamı ile öğrenilecektir.

Öğrencilere eğitim fırsatları dışında konaklama ve kaliteli yaşam fırsatları da sunulan İrlanda’da hayatınızın en güzel günlerini geçirebilirsiniz. İnşaat sektörünün çok fazla geliştiği ülkede konutların çok fazla satın alınmaması nedeni ile lüks daireler öğrencilere çok düşük ücretler ile kiralanmaktadır. Bunun dışında, eğitim alınan kurumun yurt seçenekleri de öğrencilere sunulan bir diğer konaklama alternatifidir.

Birçok ülkeye giderken vize almak gerektiği gibi İrlanda’ya da giderken vize alınması gerekiyor. Ancak diğer ülke vize işlemlerinde yaşanan zorluklar, İrlanda vizesinde yaşanmıyor. 2011 yılından sonra yalnızca Türk öğrencilerine tanınan fırsat ile İrlanda vizesi 3 gün içerisinde alınabiliyor. Ayrıca diğer vize işlemlerinde alınan ücretlere göre, İrlanda vizesi için ödenen ücret çok daha ekonomiktir. Tüm bunedenler öğrencileri İngilizce dil eğitimi için İrlanda’ya yönlendiriyor.

 

Dublin İngilizce Kurs Programları

 

İrlanda’nın başkenti olan Dublin, aynı zamanda ülkenin en hareketli ve gelişmiş şehridir. Kozmopolit yapısı ve zengin tarihi kültürü ile İrlanda’ya gelenlerin en çok tercih ettiği şehir olan Dublin, olağanüstü çeşitlilikte İngilizce kurs fırsatları sunuyor.

Yaşam kalitesinin yüksek olmasının yanında eğitime verilen önemin de çok yüksek olduğu Dublin’de, güvenilir bir ortamda kaliteli İngilizce eğitimi almanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Avrupa’daki yaşanılabilir en rahat şehir seçilen Dublin’de suç oranı da son derece azdır. Dublin’de katılabileceğiniz İngilizce kurs türleri şu şekilde sıralanabilir:

 

Genel İngilizce Kursu

genel ingilizce kursu

genel ingilizce kursu

İngilizce dilinin temel gramer yapısını öğrenmek ve kelime dağarcığını genişletmek isteyenlerin tercih ettiği kurs türüdür. İngiliz kültürünün daha yakından tanınmasını sağlayan Genel İngilizce kursu kapsamında ilk olarak öğrencilerin seviyeleri belirlenir. Orta seviyeden başlayarak en üst seviyeye kadar eğitim fırsatı sunulmaktadır.

Genel İngilizce kursu ile okuma, yazma, konuşma ve dinleme pratikleri yapılır. Yalnızca gramer ya da ezbere dayalı eğitim verilmediği için günlük konuşma dili ile resmi yazışma dilleri arasındaki farklar net olarak anlaşılır. Programların esnek saatleri sayesinde eğitim olmadığı günlerde şehri gezerek keyifli anlar geçirebilirsiniz.

İrlanda dil okullarında dil eğitimi fırsatını kaçırmayın!  İrlanda dil okullarını incelemek için tıklayın…

 

Yoğun İngilizce Kurs Programı

Yoğun İngilizce Kurs Proğramı

Yoğun İngilizce Kurs Proğramı

İngilizce becerisinin ilerletilmesi amacı ile verilen bu program, kelime bilgisi ya da gramerin daha ötesinde bilgiler öğrenilmesini sağlar. İngilizcenin temelini öğrenen ancak konuşma eksikliği yaşayan kişiler, bu eğitim ile akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirler. Hedeflediğiniz alanda kariyerinize çok güçlü bir sertifika eklemek için bu programı tercih edebilirsiniz.

İrlanda dil okullarında dil eğitimi fırsatını kaçırmayın!  İrlanda dil okullarını incelemek için tıklayın…

 

 

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kurs Programı

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kurs Programı

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kurs Programı

Birçok ülkede üniversite, yüksek lisans ya da doktora eğitimi almak isteyen kişilerin, belirlenen sınavlardan yüksek puan alması gerekir. IELTS ve TOEFL gibi sınavlar ile öğrencilerin İngilizce seviyeleri belirlenir. Bu program ile sınav sistemine yönelik eğitim verilerek, sınavda karşınıza çıkabilecek soru tipleri üzerinde çalışmalar yapılır. Sınavlara ilk girişinizde başarılı olmak istiyorsanız, bu program tam sizlere göre.

İrlanda dil okullarında dil eğitimi fırsatını kaçırmayın!  İrlanda dil okullarını incelemek için tıklayın…

 

İş İngilizcesi Dil Kursu

İş İngilizcesi Dil Kursu

Rekabeti arttığı iş yaşamında, rakiplerinize fark atmak için İngilizce dilini anadiliniz gibi konuşmanız gerekir. Mezun olduğunuz zaman özgeçmişinize güçlü bir artı katmak için İrlanda İngilizce kursuna katılabilirsiniz. Bu kurs ile iş dünyasında konuşulan İngilizcenin her kalıbına hâkim olabileceksiniz.

Executive İngilizce dil eğitimi proğramlarını incelemek için İrlanda Executive Proğramlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

İrlanda Eğitim Kurumu olarak sizlere İrlanda Dil Eğitim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Kendinizi geliştirmek ve uygun fiyatlar ile kaliteli bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız, bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

/* ]]> */