İRLANDA DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ 2020

İrlanda Dil Okulları, Dünya’nın farklı ülkelerinden çok sayıda uluslararası öğrencinin yurtdışında dil eğitimi almak için tercih ettiği önemli ülkelerden biridir. Köklü eğitim kurumları, sürekli denetlenen eğitim programları, seçkin konaklama opsiyonları, doğal güzellikleri, hareketli sosyal yaşamı ve uzun dönem öğrencilere sağladığı çalışma izni İrlanda’da Dil Eğitimini cazip kılan başlıca nedenlerdir.

İrlanda Dil Okulları, 2011 yılında uygulamaya konulan kısa süreli kolay vize uygulamasından (MEI Pilot Scheme) sonra her yıl artan oranda Türk öğrenci ağırlamaktadır. İrlanda Eğitim, United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İrlanda Dil Okulları'na bu uygulama sonrası ilk öğrenci ve öğrenci grupları yollayan ve uzunca bir süredir Türkiye’den İrlanda’ya her yıl en fazla öğrenci yollayan danışmanlık firmasıdır. İrlanda Eğitim danışmanlarının tamamı, İrlanda Dil Okulları'nı her yıl düzenli olarak ziyaret ederek öğrencilere en doğru, en objektif bilgileri sunarak eğitim süreçlerinin en verimli şekilde geçmesini sağlamaktadır.

İrlandaegitim.com ve United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, İrlanda’nın en seçkin dil okullarının Türkiye Resmi Temsilcisidir. Alttaki liste İrlanda dil okullarının en güncel kampanyalarının yansıtıldığı İrlanda dil okulları indirimli fiyatlarıdır.

İrlanda Eğitim, öğrencilerine şeffaf fiyat, şeffaf ödeme politikası ve en iyi fiyat garantisi sunmaktadır. İrlandaegitim.com öğrencileri okul ödemelerini, okul resmi faturaları ile okullara direkt olarak yapar ve her türlü ödeme uyuşmazlığından korunur.

Aşağıda İrlanda Dil Okulları 2020 fiyat listesini bulabilirsiniz. İrlanda Dil Okulları Fiyat Listesi, İrlanda dil okulu kampanyalarını kapsamaktadır. Farklı hafta sayıları, konaklama alternatifleri, farklı okul opsiyonları ve size özel teklifler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

SİZİ ARAYALIM