Biz Kimiz!

Yeni ufuklara yolculuk yapanlara ‘rehberlik’ etme ilkesiyle kurulan United Towers Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleriyle sizlere en doğru, en tutarlı ve en gerekli bilgileri sunmayı amaçlamaktadır.

2000 yılından beri, ülkemizin dört büyük ilindeki bölge ofisleri ve güçlü yurtdışı eğitim ortaklıkları ile sürdürdüğü faaliyetler sonucunda Türkiye’nin en yetkin danışmanlık firmaları arasında bulunan United Towers, yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrencilere, kendi kariyer hedefleri ve hayallerine uygun yol haritaları belirlemek ve onları gerçekleştirmek üzere hizmet vermektedir.

Bu bağlamda, başta Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere olmak üzere İrlanda, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, İsviçre Avusturya, Fransa, İspanya, Polonya, Macaristan, Malta, Güney Afrika, Rusya ve Çin gibi pek çok ülkenin en saygın üniversiteleri, kolejleri ve dil okullarının resmi temsilciliğini üstlenmiştir. United Towers olarak kurumumuzun öncelikli hedefi, “güvenilir ve nitelikli hizmet üretme” ilkesinden ödün vermeksizin yurtdışında eğitim almak isteyen herkese ulaşabilmektir.

irlanda_egitim_hakkimizda
irlanda_egitim_kimdir
  • Öğrenilmek istenilen dili ülkesinde öğreten dünyanın en iyi Dil Okullarında,
  • Ülkemizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin beklentilerini gözeten güvenilir ve titizlikle seçilmiş yüksek standartlarda eğitim veren Yaz Okullarında,
  • Dünyanın en iyi ve prestijli üniversitelerindeki Sertifika Programlarıyla,
  • Amerika Birleşik Devletleri gibi önemli ülkelerde, Yurtdışında Staj olanaklarıyla,
  • Dünyanın önde gelen ve tanınmış üniversiteleriyle sunmakta olduğu Yurtdışında Üniversite Eğitimi imkânlarıyla,
  • Akademik eğitimlerine lise çağlarında başlamak isteyenler için Yurtdışında Lise Eğitimi imkânlarıyla,

Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Work and Travel programıyla, 2000 yılından beri hizmet vermektedir.

Yarınlara atacağınız adımlarda, daima yanınızdayız.

Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.