UCD English Language Academy

İrlanda Dil Okulları sundukları İngilizce eğitimle diğer ülkeler arasından kolaylıkla sıyrılıyor. UCD English Language Academy de İrlanda’nın güzide kenti Dublin’de yer alan dil okullarından biri. Her bakımdan ileri Dublin kentini yaşamak, bu şehirde İngilizce öğrenmek isteyenler için UCD pek çok imkâna ev sahipliği yapıyor.

University College Dublin (UCD), İrlanda’ nın en büyük üniversitesi, Avrupa’ nın en büyük şehir arazisine kurulmuş kampüsüne sahip üniversitedir. İrlanda’ lı öğrencilerin ilk tercihi olan UCD her yıl 8000’ den fazla uluslararası öğrenciyi kabul etmektedir. Eğitim, öğrenci refahı, spor, global bağlantılar, global çevre, uluslararası çalışanlar ve araştırma alanlarında İrlanda’ nın her yıl 1 numarası seçilmektedir.

1854 yılında kurulan University College Dublin, yüksek öğretim enstitüleri dünya sıralamasında ilk %1’ dedir. Bu kalitesini İngilizce eğitiminde de gösteren UCD, eğitimi eğlenceli hale getiren yüksek yeterliliklere ve akreditasyonlara sahip eğitmenleri sayesinde benzersiz bir İngilizce öğrenme tecrübesi sunmaktadır.

Aynı zamanda IELTS ve Cambridge sınav merkezi olan UCD, dünya standartlarında tesislere sahiptir. 10’ dan fazla kafe ve restoran, global salon, sinema, süpermarket, eczane ve yüzme havuzu gibi kendi içinde bir şehir olan UCD öğrencilerine kampüs içerisinde sunduğu, sınıflara yürüme mesafesindeki yurt konaklama seçeneği ile de uluslararası öğrencilere eşsiz bir yaşam deneyimi de sunmaktadır.

UCD English Language Academy, on sekiz yaş üstü yetişkin öğrencilere kısa ve uzun vadeli kurs seçenekleri sunuyor. Süreyi kendileri belirleyen öğrenciler, dünyanın ve Avrupa’nın gözde kentlerinden olan Dublin’de İngilizce eğitim alma fırsatı yakalıyor.

Eğitim Programları

  • Akademik İngilizce
  • Genel İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Work and Study
  • İş İngilizcesi
  • Seçmeli Dinleme ve Konuşma

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
18.3 PM €840 €1.600 €2.280 €2.880 €3.400
18.3 AM €1.050 €2.000 €2.850 €3.600 €4.250

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€75 €60 €245 €265 €80

Konaklama

Aile Yanı

Öğrenciler aile yanı konaklamada kalarak İngilizce konuşmalarını kısa sürede ilerletebilirler. Aile yanı konaklamalar yıl boyu sunulmaktadır. Tüm aileler kampüse yakın mesafede ve kolay ulaşım ağında olacak şekilde seçilmektedir. Hafta içi sabah kahvaltı ve akşam yemeği sunulurken, hafta sonları öğlen yemeği de ilave edilmektedir.

Kampüs İçi Yurtlar

Kampüs içi yurt konaklama seçenekleri dil eğitimi alacak öğrencilere yaz aylarında sunulabilmektedir. Yurtlarda yemek hizmeti sunulmamakta fakat tam donanımlı mutfaklarda öğrenciler kendi yemeklerini yapabilmektedirler. Apartman dairesi şeklinde olan yurtlarda tek kişilik odalar bulunmaktadır. Tüm yurtlar, sınıflara ve tüm UCD olanaklarına 10 dakikadan daha kısa bir yürüme mesafesindedir. Ashfield ve Belgrove olmak üzere iki yurt dil eğitimi alan öğrencilere sunulmaktadır. Ashfield UCD’ nin en yeni yurdudur, her dairesinde 6 adet özel lavabo banyolu tek kişilik oda bulunmaktadır. Belgrove’ daki daireler ise 4 tek kişilik oda, 2 paylaşımlı oda barındırmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

    Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.