Kaplan International Language Dublin

İsteğiniz İrlanda Dil Okulları sayesinde İngilizcenizi geliştirmek ise Kaplan International Language Dublin iyi bir tercih. Başka birçok ülkede eğitim faaliyeti yürüten Kaplan İnternational, İrlanda’nın ve Avrupa’nın gözde kenti Dublin’de de varlığını sürdürüyor. Dublin’de eğitim almak isteyen öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği bir okul olan Kaplan Dublin dil okulu genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav hazırlık eğitimleri ile öne çıkmaktadır.

Dublin’de eğitim almak isteyen öğrencilerin çoğunlukla tercih ettiği bir okul olan Kaplan Dublin Dil Okulu, eğitim programlarının yanı sıra aktivite programlarıyla da adından söz ettirmektedir. Kaplan International English, Dublin şehrin merkezinde yer almaktadır.

Kaplan Dil Okulu binasından, öğrenciler; cafelere, restaurantlara ve mağazalara yürüyerek kolaylıkla ulaşabilirler. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav hazırlık; Kaplan Dublin Dil Okulu’nun öne çıkan programları arasındadır.

Bir milyonun üzerinde olan nüfusu ile Dublin İrlanda’nın hem tarihi hem de modern olan en büyük şehridir. Festival şehri olmakla meşhurdur; geniş caddeleri ve yeşil parklarıyla rahatlatıcı ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Şehirde öğrenciler için hem kültürel hem de spor bakımından yapılabilecek bir çok aktivite olanağı bulunmaktadır.

Kaplan İnternational İrlanda Dublin Dil Okulu

İrlanda’nın en güzel şehirlerinden biri olan Dublin’in nüfusu 1 milyondan fazladır. Şehir oldukça modern ve tarihi açıdan zengin olanaklara sahiptir. Genellikle dünya çapında Dublin festivalleri ile anılmaktadır. Şehrin cedde ferah ve geniş bir şekilde planlanmıştır, parkları ve yeşil alanları oldukça fazladır.İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen kişiler için en uygun seçenek Dublin’dir. Kaplan International dil okulu da bu şehirde dil hizmeti sunarken aynı zamanda çeşitli aktivite programları da sunmaktadır.

İrlanda dil okulları arasından Kaplan International dil okulunu seçen kişilerin burada geçirdikleri zamanı en faydalı şekilde deneyimlemeleri amaçlanmaktadır. Dil okulunun merkezi Dublin şehrindedir. İrlanda dil okulları arasından biri olan Kaplan International Dil Okulu’nda eğitim gören kişiler mağazalara ve şehir merkezine kolayca ulaşım imkanına sahiptirler.

İrlanda’da dil eğitimi almak isteyen kişiler için çeşitli programlar hazırlanmıştır. İrlanda dil okulları için eğitime gelen kişilerin özelliklerine göre bu programlardan birine yerleştirilir. Programlar arasında genel İngilizce, tatilde İngilizce, yoğun İngilizce gibi seçenekler bulunmaktadır.

Profesyonel öğretim kadrosu ve sağladığı sosyal aktivite olanakları ile bir dil okulundan beklenenden fazlasını Kaplan İnternational, dünyanın her yerinden öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Yüksek teknoloji ile donatılmış sınıflarda İngilizce dersi almak istiyorsanız Dublin’in merkezinde yer alan Kaplan International’ı değerlendirin.

Eğitim Programları

 • Genel İngilizce Programı
 • Yoğun İngilizce Programı
 • Tatilde İngilizce Programı
 • IELTS Hazırlık Programı
 • Akademik Yıl Programı
 • Akademik Sömestr Programı

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
15 €918 €1.326 €1.768 €2.210 €2.448 €3.264 €3.900 €4.875 €6.240
15 + 5.25 €1.037 €1.505 €2.006 €2.508 €2.805 €3.740 €3.910 €4.888 €6.256
21 + 5.25 €1.122 €1.632 €2.176 €2.720 €3.009 €4.012 €4.080 €5.100 €6.528

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€80 €35 €210 €330 €85 €85

Konaklama

Aile yanı:

Kaplan International English İngilizce derslerinin dışında özenle seçilmiş ailelerde eğitim süreniz boyunca konaklama imkanı sağlar. Ana dili İngilizce olan bireylerle İrlanda kültürünü daha yakından tanıyarak rahat bir ortamda dil becerilerini geliştirme imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklamasında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Evler okula toplu taşıma ile ortalama 45 dakika uzaklıktadır.

 • Tek veya çift kişilik odalar
 • Haftada 14 öğün yemek
 • En küçük yaş 16 Aile yanı konaklama imkanı ise özenle seçilmiş aileler için geçerlidir.

Bu konaklama seçeneğine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği 2 öğün dahildir. Aile yanı konaklamasında seçilen evler genellikle okula en fazla 45 dakika mesafede bulunmaktadır. Bu rahat ortamlarda da dil öğrenmek oldukça kolay bir şekilde mümkündür.

Öğrenci Yurdu:

Kaplan Dublin Merkezi Binary Hub yurt konaklaması imkanı sunulmaktadır. Yurt okula 15 dakika ve şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yurtta öğrencilere yemek sunulmamaktadır, öğrenciler ortak mutfaklarda yemeklerini kendileri hazırlar. Odalar tek kişilik olup banyolar odaların içinde bulunmaktadır. Odalarda Wifi erişimi bulunmaktadır. Çamaşır makinesi ve kurutucusu imkanı bulunmaktadır. Minimum yaş sınırı 18’dir.

Konaklama

Okulda eğitim gören kişilerin tüm ihtiyaçları düşünülmüştür. Okulda wifi, kütüphane ve bilgisayar erişimi gibi hizmetler verilmektedir. Okula devam eden kişilerin konaklaması için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlar öğrenci yurtları, aile yanı konaklama olarak ikiye ayrılmaktadır. Yurtlar okula 15 dakika mesafededir. Öğrenciler ortak mutfaklara sahiptir ve yemeklerini hazırlayabilirler. Odalar kişisel ihtiyaca uygun olacak şekilde hazırlanmıştır ve tek kişiliktir.

Fotoğraf Galerisi

İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

  Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.