International House Dublin

İrlanda Dil Okulları son yıllarda yabancı öğrenciler tarafından çok tercih ediliyor. International House Dublin de bu okullardan biri. Sunduğu kaliteli İngilizce eğitim ile fark yaratan House Dublin; sosyal olanakları, kaliteli sınıfları ve dikkatle planlanan müfredatı ile İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

International House Dublin, 1953’te kurulan International House World Organisation’a bağlı bir dil okuludur. İrlanda Eğitim ve Bilim Kurumu tarafından akredite edilen okul ayrıca ACELS ve International House World tarafından da sürekli denetlenmektedir.

International House Dublin, 1953’te kurulan International House World Organisation’a bağlı bir dil okuludur. İrlanda Eğitim ve Bilim Kurumu tarafından akredite edilen okul ayrıca ACELS (İngilizce Dil Kursları Kurumu) ve International House World tarafından da sürekli denetlenmektedir.

IH Dublin dil okulu, Dublin şehir merkezinde yer alır. Oldukça modern bir binada hizmet veren okulda 40 sınıf, kütüphane, teras, restoran ve öğrencilerin sosyalleşebileceği ortak alanlar bulunmakladır. İrlanda’nın en gözde okullarından biri olan IH oldukça deneyimli ve profesyonel öğretmenleriyle öne çıkar ve her seviyede öğrenciye uygun programlar sunar. Sınıfların ortalama 12 kişilik olduğu dil okulu, sosyal aktiviteler alanında da oldukça başarılıdır.

IH Dublin Dil Okulunda, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Birebir ve Executive Kurslar, Sınav Hazırlık Programları, Celta – Delta Kursları, Yaz Okulu gibi birçok farklı program opsiyonu sunulmaktadır. International House, modern bir ortamda, uluslararası standarlarda dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son derece iyi bir seçim olacaktır.

ACELS tarafından desteklenen House Dublin’de İngilizce öğrenmenin keyfini çıkarın. Yetişkinler ve küçük yaştakiler için İngilizce öğrenimi Akademik anlamda İngilizce geliştirme şansı Dublin’de. Akıcı İngilizce konuşmak ve diğerlerinden bir adım öne çıkmak için House Dublin’in müfredatını inceleyin.

Eğitim Programları

  • Genel İngilizce
  • Sınav Hazırlık Programları (IELTS/PET/FCE/CAE/CPE)
  • İş İngilizcesi
  • Gençler İngilizce Programları
  • Öğretmenlik Sertifikaları (CELTA ve Refresher)
  • Lise Programları
  • Birebir Kurslar

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
15 PM €680 €960 €1.280 €1.600 €1.680 €2.240 €2.800 €2.750 €3.520
15 AM €780 €1.110 €1.480 €1.850 €2.040 €2.720 €3.400 €3.150 €4.032
20 €840 €1.200 €1.600 €2.000 €2.160 €2.880 €3.600 €3.300 €4.224

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€80 €60 €260 €360 €80 €40

Konaklama

Aile Yanı

Aile Yanı Konaklama seçeneğinde aileler, okul tarafından özenle seçilmektedir. Genellikle geleneksel aile yapısına uygun olarak seçilen ev sahipleri, öğrencilerin isteklerine göre genç çift, yalnız yaşayan, çocuklu/çocuksuz gibi opsiyonlar bulunmaktadır. Aynı milletten öğrenci kesinlikle aynı eve yerleştirilmemektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin sunulduğu aile yanı konaklama seçeneğinde, öğrencilere anahtar temin edildiğinden giriş-çıkış saatleri açısından herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Archway Court Apartments

Archway Court, Mountjoy Street’te yer alır. Şehir merkezine 10 dk, okula ise 25 dk yürüyüş mesafesindedir. Okula otobüs yolculuğu ise yaklaşık 10-15 dakikadır. Odalar oldukça ferah ve yüksek standartlardadır. Her bir apartman 4 tek kişilik oda, TV’lu oturma odası ve tam donanımlı mutfaktan oluşur. Her apartmanda 2 paylaşımlı banyo bulunur.

Charleston Road Apartments

Charleston Road, şehrin güneyinde yer alan Ranelagh’ta yer alır. Ranelagh, Dublin’in en canlı ve en seçkin bölgelerindendir. Çoğunlukla öğrencilerin ve genç profesyonellerin yaşadığı bir kısımdır. Apart, şehir merkezine ve okula yaklaşık 30 dk tramvay mesafesindedir. Charleston Road Apart, 19.yüzyıldan kalma bir binada yer alır ve oldukça modern imkanlara sahiptir.Tek ve çift kişilik odalar sunar ve odalar özel banyoludur. Hepsinde ortak bir oturma odası ve tam donanımlı mutfak bulunur.Evin arka tarafında bulunan bahçe sosyalleşmek için ideal alanlardan biridir. Ayrıca apartta araba ve bisiklet için park alanı da bulunur.

Konaklama

İnternational House Dublin dil okulu öğrencileri için aynı zamanda konaklama bakımından yardımcı oluyor. Öğrencilerin de tercihine bağlı olarak aile yanında konaklamadan öğrenci yurtlarında konaklamaya kadar farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca hotel ya da hostel konaklaması konusunda da gerekli desteği veriyor. Okulun farklı kurs programları bulunuyor.

Gençler ve yetişkinler için dil programları bulunduğu gibi okulun, hazırlık sınavlarına katılacak olan öğrenciler için de ayrı bir dil kursu programı bulunuyor. Bunun yanı sıra öğretmenlik sertifikası, İngilizce ve çalışma programları da yer alıyor. Tüm bu programları ile okul İrlanda dil okulları arasında oldukça tercih ediliyor.

Fotoğraf Galerisi

İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

    Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.