Horner School of English

Horner School of English, İrlanda Dil Okulları arasından öne çıkan eğitim kurumlarından biri. Genel İngilizce, iş İngilizcesi ve sınavlara hazırlık gibi programlara sahip olan Horner School of English ile İngilizcenizi geliştirin, iyileştirin. Dublin’de yer alan okulda, İngilizceyi yerinde öğrenin ve sosyal olanaklardan faydalanın.

Dublin şehir merkezinde yer alan Horner School of English Dublin’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilere 1993 yılından beri hizmet vermektedir. Gregoryan tarzda binaya sahip okulumuzda; 21 derslik, kafeterya, bilgisayar odası ve kütüphane bulunmaktadır.

1993 yılında kurulan Horner School of English dil okulu, Horner ailesi tarafından işletilen bir dil okuludur. Okul Dublin şehir merkezinde yer almakta ve Dublin’in ana alışveriş caddesi olan Grafton Street’ten 10 dk yürüyüş mesafesindedir.

Tüm sınıflar tam donanımlı olup Akıllı Tahta, TV, CD ve PC ekipmanlarına sahiptir. Aynı zamanda sınıflarda kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Okulda Genel ve Yoğun İngilizce’nin yanı sıra uzman kadrolar eşliğinde IELTS, Cambridge ve TOEFL  sınavlarına yönelik eğitimler de verilmektedir.

Horner School of English dil okulu 1993 yılından beri birçok öğrenciye hizmet vermiştir. Okul Horner ailesi tarafından kurulmuş olup, halen onlar tarafından yönetilmektedir. Okulun merkez binası Dublin’de bulunmaktadır.

Dünyanın her yerinden yeni öğrenciler ile tanışmak, Dublin’in sıcakkanlı insanları ile İngilizce pratik yapmak için Horner School of English iyi bir seçenek. Titizlikle hazırlanmış bir İngilizce eğitim müfredatı, sosyal aktiviteler ve daha fazlası Horner School of English’te seni bekliyor.

Dublin’de bulunan diğer dil okulları hakkında daha detaylı bilgi almak için Dublin Dil Okulları sayfamızı ziyaret edin.

Eğitim Programları

  • Genel ve Yoğun İngilizce Programları
  • Profesyoneller için İş İngilizcesi Programları
  • Cambridge Sınavına Hazırlık Programları
  • IELTS Sınavına Hazırlık Programları
  • TOEFL Sınavına Hazırlık Programları
  • Birebir İngilizce Programları

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
16.6 €820 €1.200 €1.504 €1.880 €2.004 €2.672 €3.340 €3.500 €4.480
21.6 €1.020 €1.488 €1.872 €2.340 €2.520 €3.360 €4.200 €4.575 €5.856

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€75 €65 €200 €275 €85 €45

Konaklama

Aile Yanı

Tüm öğrenci ağırlayan aileler okul tarafından özenle seçilmiştir. Öğrencilerin talepleri doğrultusunda tek kişilik veya çift kişilik oda olanakları sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konaklamaya dahil olup öğle yemeği dahil değildir. Ev sahibi aileler şehir merkezinin dışında yer almaktadır. Okula gidiş dönüş otobüsle veya trenle ortalama 40-45 dakika sürmektedir.

IFSC City Öğrenci Yurdu

286 adet tek kişilik ve özel banyolu odaya sahip modern tarzdaki yurt şehrin merkezinde bulunmaktadır. Her daire tam donanımlıdır ve ücretsiz kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Öğrenciler tam donanımlı ortak mutfaklarda yemeklerini kendileri hazırlar. Paylaşımlı oturma odası mevcuttur. Odalar haftada bir temizlenmektedir. O’Connel Köprüsünden 10 dakika Samuel Beckett Köprüsünden üzerinden ise 15 dakika uzaklıktadır. 24 Haziran – 27 Ağustos tarihleri arasında sunulmaktadır.

Horner School City Öğrenci Yurdu

5 odası olan ve her odada özel banyosu olan yurtta WIFI erişimi ücretsizdir. Yurt okula 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Öğrenciler 2 adet çamaşır makinesi, kurutucusu ve ütüsü olan ortak çamaşırhaneyi kullanırlar. Ayrıca tam donanımlı mutfaklarda kendi yemeklerini kendileri hazırlar. Anahtar teslimi için varışta havaalanı transfer hizmeti almak mecburidir.

Baggot City Öğrenci Yurdu

Bu yurt okula 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. 20 adet çift kişilik ve özel banyolu odaya sahiptir. Geniş bir çalışma odası, TV salonu ve ücretsiz WIFI erişimi bulunmaktadır. Ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.

Trinity College Yurdu

Dünyaca ünlü Trinity College’ın kendi yurdudur, modern döşenmiş tek kişilik odalarda konaklama imkanı sunulmaktadır. Daireler ferah 4 yatakodası 2 banyo ve salona çevrilebilen paylaşımlı bir mutfaktan oluşmaktadır. Her odada ücretsiz WIFI erişimi vardır. Grafton Street’e 2 , okula 10 dakika yürüme mesafesindedir. Mayıs – Eylül ayları arasında sunulmaktadır.

Shared City Apartment

Yurt okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tek kişilik ve çift kişilik odalar bulunmaktadır. Banyolar paylaşımlı olarak kullanılmaktadır. Yurt yemeksiz olup öğrenciler yemeklerini ortak mutfaklarda kendileri yapmaktadır. Wifi erişimi bulunmaktadır.

Baggot St City Apartments

1 ve 2 yatak odalı özel banyolu seçenekler bulunmaktadır. Okula 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu konaklamada yemek verilmemektedir. Ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.

Misafirhaneler

Öğrenciler tercihe göre okula yakın mesafedeki misafirhane ve otelleri de seçebilir fakat konaklama ücreti gecelik ödendiği için diğerlerine göre daha pahalı olacaktır.

Konaklama
Okulda okuyan öğrencilere birçok konaklama seçeneği sunulmuştur. Bu seçenekler İrlanda dil okulları arasında oldukça fazladır. İlk olarak aile yanında konaklama hizmeti verilmektedir. Burada bahsedilen aileler okul tarafından seçilmektedir. Okula uzaklık ortalama olarak 40 dakika sürmektedir ve bu konaklama seçeneğine sabah ve akşam yemekleri dahildir.

Bir diğer seçenek ise IFSC City Öğrenci Yurdu’dur. Okula uzaklığı 10 – 15 dakikadır. Odalar tek kişiliktir ve ortak mutfaklar vardır. Diğer öğrenci yurdu ise okulun kendi yurdudur, okula 20 dakika yürüyüş mesafesindedir. Baggot Cıty öğrenci yurdu da seçenekler arasındadır sabah ve akşam yemekleri bu seçeneğe dahildir. Okula ise 2 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Bu seçenekler dışında Trinity College Yurdu ve misafirhaneler de kullanılabilmektedir.

Fotoğraf Galerisi

İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

    Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.