City Language School

İrlanda Dil Okulları arasında yer alan ve Dublin kentinde bulunan City Language School, İngilizce öğrenmeyi kolay hâle getiriyor. Uzman kadrosunun yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetleri ile de göz dolduran City Language School, dünyanın her yerinden öğrenciye ev sahipliği yapıyor. İrlanda Dublin’de İngilizcenizi geliştirmek için sağladığı müfredat ile fark yaratan City Language School’a başvurun.

City Language School , Dublin şehir merkezinde, meşhur Temple Bar bölgesinin karşısında Dame Street’ de bulunmaktadır. City Language School, modern mimarisi ve öğrencilerine sunduğu akademik, sosyal ve konaklama desteğiyle İrlanda’ nın başkentinde unutulmayacak bir öğrenim tecrübesi elde etmelerini sağlamaktadır.

ACELS ve MEI üyeliği bulunan City Language School, minimum 16 yaşından itibaren öğrenci kabul etmektedir ve 18 adet, tamamı interaktif beyaz tahtalı sınıftan oluşmaktadır. Ayrıca öğrencilerin kısa ders aralarında bir sonraki derslerine dinlenmiş bir şekilde daha rahat hazırlanmaları için öğrenci salonu ve atıştırmalık alanı vardır.

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim veren City Language School’ da sınıf başına düşen ortalama öğrenci sayısı 12’ dir. Öğrenci desteği, geniş konaklama imkanları, sosyal aktiviteler ve CV oluşturma gibi ücretsiz workshop’ lar da düzenleyen okulumuz standart İngilizce kurslarına ek olarak yarı zamanlı kariyer programları da sunmaktadır.

Şehrin merkezinde, profesyonel öğretmenleri ile son kez İngilizce eğitimi almanızı sağlayacak City Language School; Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce programları ile hem teorik hem de pratik İngilizce için doğru adres.

Eğitim Programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık
  • BEC Hazırlık (İş İngilizcesi Sertifikası)
  • Work and Study
  • İngilizce ve Dans, Müzik, Spor
  • Part-Time Diploma Programları

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
15 €860 €1.230 €1.640 €1.950 €2.340 €3.120 €3.700 €2.800 €3.584
18.75 €940 €1.350 €1.800 €2.150 €2.580 €3.440 €4.100 €4.625 €5.920
22.5 €1.220 €1.770 €2.360 €2.850 €3.420 €4.560 €5.300 €6.125 €7.840

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€70 €70 €215 €300 €90 €40

Konaklama

Aile Yanı

Aile yanı konaklamadaki tüm aileler okulun kendisinin seçtiği İngilizce konuşan ve uluslararası öğrenci ağırlamakta tecrübeli olan ailelerdir. Aile seçimi yapılırken öğrencinin özel istekleri, diyet ihtiyaçları ve medikal ihtiyaçları göz önünde bulundurulmaktadır. Tek kişilik oda, paylaşımlı oda ve odaya özel banyolu konaklama olmak üzere 3 farklı çeşidi olan aile yanı konaklamalar yarım pansiyon ya da tam pansiyon şeklinde sunulmaktadır. Çoğu aile yanı konaklama ağaçlarla çevrili banliyölerde bulunmakta ve okula 30-40 dakika mesafededir.

Öğrenci Yurdu

Özellikle birden fazla kişiyle seyahat eden öğrenciler için çok konforlu bir seçenektir. Birlikte seyahat eden herkesin aynı yerde konaklaması sağlanmış olur ve karşılama, uğurlama gibi hizmetlerin daha rahat alınmasını sağlar. Özellikle grup olarak gelen küçük yaştaki öğrenciler için de öğretmenlerinin başlarında bulunması sağlanmış olur. Tek kişilik, paylaşımlı gibi oda seçenekleri ve farklı öğün tercihleri lokasyona göre sunulabilmektedir.

Paylaşımlı Daire

Paylaşımlı daireler bağımsızlığına düşkün ve özellikle kendi yemeğini yapmayı tercih eden öğrenciler için harika bir seçenektir. Tüm daireler mobilyalıdır ve şehir merkezine rahat bir ulaşım ağı içerisindedir. Bu daireler tek kişilik ve çift kişilik paylaşımlı oda olarak sunulmaktadır. Dairelerdeki öğrenciler, wc, banyo, mutfak ve oturma odasını ortak kullanmaktadır. Oturma odasında Televizyon ve Wi-Fi hizmetleri bulunduğu gibi, dairelerde çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makineleri de mevcuttur.

Fotoğraf Galerisi

İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

    Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.