Atlas Language School Dublin

İrlanda Dil Okullarından olan Atlas Language School Dublin yabancı öğrencilerin İngilizce öğrenmesini kolaylaştırıyor. Yoğun İngilizce programları ile fark yaratan Atlas Language sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencilerin de gözdesi. İngilizceyi İngilizce konuşulan ülkede öğrenmek ve pratik yapmak isteyenler için her türlü imkânı sunan Atlas Language’de son kez İngilizce eğitimi alacaksınız.Öğrencilerin İngilizce seviyeleri ve ihtiyaçları temel alınarak öğrenme metotları ve gereklilikleri belirlenmektedir. Genel ve Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık programları ve yaz okulu programları Atlas’ın öne çıkan programları arasındadır.

2003 yılında kurulan Atlas Language School, Grand Kanal’dan yalnızca birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve şehir merkezinde bulunmaktadır. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan Atlas Language School, öğrencilerine motivasyon odaklı arkadaşça bir eğitim ortamı sunmaktadır. TOICE, Marketing English in Ireland, Trinity College London, ACELS,  University of Cambridge, BULATS, Bildungsurlaub ve ALTO akreditasyonları bulunmaktadır.

Kurs boyunca sağlanılan rehberlik sayesinde öğrencilerin İngilizce seviyeleri ve ihtiyaçları temel alınarak öğrenme metotları ve gereklilikleri belirlenmektedir. Bu da öğrencilere hedefledikleri seviyelere ulaşma yolunda fazlasıyla yardımcı olmaktadır.

Konaklama alternatifleriyle ve eğitim içerikleriyle yerinde yabancı dil öğrenmek isteyenler için fark yaratmayı hedefleyen Atlas Dil Okulu, 2003 yılından bu yana verdiği kaliteli eğitimle dikkat çekmiştir.

Motivasyon odaklı eğitim sistemiyle yabancı dilin hayat içinde kullanılırken öğrenilmesini amaçlayan ve uluslararası anlamda kabul gören kurumlarla akreditasyon sahibi olan kurum, adayların İngilizce seviyelerine ve ihtiyaçlarına özel öğrenme metotlarını devreye sokarak sonuca ulaşır.

Genel ve Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık programları ve yaz okulu programları Atlas’ın öne çıkan programları arasındadır. Okulun imkanları arasında WIFI, bilgisayar erişimi, kafe, kütüphane bulunur. Şehir içi kolay ulaşım da okulun sunduğu imkanlar arasındadır.

İrlanda’nın en büyük şehri Dublin’de yer alan Atlas Language’nin sunduğu olanaklardan faydalanmak, dikkatle hazırlanmış müfredattan yararlanmak için fırsatı kaçırmayın. İngilizceyi en yalın ve derin haliyle öğrenmek için başvuracağınız adres Atlas Language School.

Siz de yabancı dili konuşarak öğrenmek ya da bilgilerinizi pekiştirmek istiyorsanız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Programları

 • Genel ve yoğun İngilizce
 • Atlas Profesyonel
 • Sınav  Hazırlık Kursları
 • Öğretmenler için İngilizce
 • 11 – 17 yaş arası Yaz okulları
 • Grup Programları

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
16.6 PM €700 €900 €1.200 €1.500 €1.800 €2.080 €2.600 €2.850 €3.725
16.6 AM €900 €1.170 €1.560 €1.950 €2.340 €2.720 €3.400 €3.590 €4.620
21.6 €1.100 €1.470 €1.960 €2.450 €2.940 €3.520 €4.400 €4.950 €6.650

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€65 €65 €225 €360 €85 €40

Konaklama

3 farklı konaklama seçeneğiyle talepleri en ideal seviyede karşılamayı hedefleyen Atlas Dil Okulu;

 •  24 saat güvenlikli apart daireler,
 •  Tek veya çift kişilik odalar veya
 •  İrlanda kültürünü öğrenmek isteyenler için aile yanı hizmet seçeneğiyle dilin günlük hayatın bir parçası olmasını sağlar.

Griffith Hall

Dublin’in Büyük Kanal’ının yanında bulunan apart, okula yalnızca 5 dakika uzaklıktadır. 24 saat güvenliği vardır, her dairenin oturma odası, mutfağı ve banyosu mevcuttur. Ayrıca öğrenciler ücretsiz internet bağlantısından faydalanabilirler. Griffith Hall yalnızca Temmuz ve Ağustos aylarında kullanılabilir.

 •  Her iki daire de iki banyo vardır.
 •  Daireler ortalama 60 metrekare’dir.
 •  Elektrikli fırın, mikrodalga fırın, buzdolabı, tost makinası, ev eşyaları, çatal kaşık ve tabak takımı mevcuttur.

Terenure Park

Okula otobüsle 10 dakika yürüyerek ise 35 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Aydınık ve geniş 5 odası bulunan evde, 3 adet banyo vardır. Ayrıca ortak alan ve öğrencilerin temiz hava alabileceği geniş bir bahçesi de mevcuttur.

 • Tek kişilik ve iki kişilik odalar
 • Kablolu TV
 • Ev eşyaları, çatal kaşık ve tabak takımı
 • Çamaşırhane imkânı
 • Ücretsiz kablosuz internet erişimi

Aile Yanı

Pek çok öğrenci, İrlanda kültürü içinde benzersiz bir fikir edinmeleri ve doğal günlük şartlarda uygulayarak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sağladığı için İrlandalı bir ailenin yanında kalmayı çok faydalı bir deneyim olarak görmektedir.

Fotoğraf Galerisi

İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

  Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.