Apollo Language Centre

İrlanda Dil Okulları sayesinde İngilizcesini geliştirmek isteyenler için iyi bir seçenek olan Apollo Language Center, Dublin ve Cork’ta İngilizce öğretimini sürdürüyor. Yetişkin programları, yaz programları ve sağladığı İrlanda deneyimi ile İngilizce öğretmekte fark yaratan okul uzman bir eğitim kadrosuna sahip.

Apollo English Language Center, genç öğrenciler ve yetişkinler için Dublin şehrinde, çocuklar için ise hem Dublin hem de Cork şehirlerinde sunduğu kaliteli eğitimi, program öncesi ve sonrası öğrenci desteği ile İrlanda’nın tercih edilen popüler okullarından bir tanesi olmuştur. LAL okulları ile partner Apollo; British Council, CEA, Education South Africa, Feltom üyelikleri ile kalite standartlarını kanıtlamıştır.

Apollo Dublin merkezi, Dublin şehir merkezinde Lad Lane’de olup, Grafton Street ve St Stephen’s Green ‘e 5 dakika mesafededir. Lad Lane, şehir merkezinde olmasına rağmen daha sessiz bir bölgedir ve şehrin profesyonel hayatının bulunduğu yerdir. Örneğin, Linkedln ‘in Avrupa merkezi okulun yan binasındadır. Ayrıca kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri de okulun etrafındadır. Modern bina yapısı, 3 kattan ve 10 donanımlı sınıftan oluşan merkez, ders çalışmak için sessiz bir çalışma odası ile ders dışı saatlerde de öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. ‘The Apollo Experience’ servisi,  okul dışı saatlerde İngilizce pratiğini arttırabilmek, öğrencilerin yeni arkadaşlıklar edinebilmeleri, kültürel ve turistik yerleri ziyaret edebilmeleri için sosyal programlar organize eder.

Çocuklar için programlar ikiye ayrılmaktadır. 9 – 13 ve 14-17 yaş olarak ayrılan gruplar Dublin şehir merkezinden 30 dakika mesafede Maynooth Üniversitesi kampüsünde eğitim görürler. Diğer bir seçenek ise Dublin’e 2.5 saat mesafede olan Cork şehrinde, University College Cork üniversite kampüsüdür. Cork’ta aynı zamanda aile yanı konaklamalı yaz kampı da sunulmaktadır.

Dil alanında pek çok ödüle sahip olan Apollo’da İngilizce öğrenmek mükemmel bir deneyim. İyi tasarlanmış ders içerikleri unutulmaz bir eğitim deneyimi sunan Apollo, düzenlediği turlar ile de öğrencilerinin daha çok pratik yapmasını sağlıyor.

Dublin’de bulunan diğer dil okulları hakkında daha detaylı bilgi almak için Dublin Dil Okulları sayfamızı ziyaret edin.

Eğitim Programları

 • Genel, Yoğun ve  Süper Yoğun İngilizce Kursları
 • Genel ve İş İngilizcesi Kursları
 • Sınava Hazırlık Kursları
 • Genç Öğrenciler için Kurslar
 • Profesyoneller için İngilizce
 • Yöneticiler için İngilizce
 • Özel Amaçlar için İngilizce
 • Turizm İngilizcesi
 • Mezunlar için İngilizce
 • Akademik Yazılar için İngilizce
 • Pazarlama İngilizcesi
 • İngilizce ve Fotoğrafçılık
 • İngilizce ve Golf
 • 50+ Yaş Grubu için Program

Ücretler

HAFTALIK DERS SAATİ
SÜRE (HAFTA SAYISI) / FİYATLAR (EURO)
4 6 8 10 12 16 20 25 32
15 PM €600 €870 €1.160 €1.350 €1.620 €2.080 €2.600 €2.380 €3.046
20 €1.000 €1.440 €1.920 €2.300 €2.760 €3.520 €4.400 €3.315 €4.243

 

KAYIT ÜCRETİ
KONAKLAMA AYARLAMA
HAFTALIK KONAKLAMA
HAVAALANI TRANSFERİ
MATERYAL ÜCRETİ
AİLE YANI YURT
€50 €50 €220 €290 €60 €50
€50 €50 €220 €290 €60 €50

Konaklama

Aile Yanı

Özenle seçilmiş ve takip edilen ailelerin yanında tek kişilik veya çift kişilik konaklama sağlanır. Çoğu aileler otobüs veya trenle okula ulaşımda yakın bir mesafededir.

Yurt Konaklama (Yaz Dönemi)

Alpha College Temmuz-Ağustos döneminde arasında Beckett House öğrenci yurdunda tek kişilik özel banyolu odalarda konaklama opsiyonu sunmaktadır. Okula 5, şehir merkezine ise 10 dakika yürüme mesafesinde olan Beckett House ‘da haftalık temizlik hizmeti, wi-fi, 7/24 güvenlik ve çamaşırhane hizmeti sunulmaktadır. Her katta 6 odaya özel mutfak bulunmaktadır.

Otel, Misafirhane ya da Pansiyon

Alpha College Şehir Merkezi’nin kalbinde yer alır, birçok otel ve pansiyon Alpha College’a 5- 10 dakikalık yürüme mesafesi kadardır. Otel ve pansiyonlarda konaklamak isteyen öğrencilere Alpha College tarafından rezervasyon hizmeti sunulmaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Apollo Dublin merkezi, Dublin şehir merkezinde Lad Lane’de olup, Grafton Street ve St Stephen’s Green ‘e 5 dakika mesafededir. Lad Lane, şehir merkezinde olmasına rağmen daha sessiz bir bölgedir ve şehrin profesyonel hayatının bulunduğu yerdir. Örneğin, Linkedln ‘in Avrupa merkezi okulun yan binasındadır. Ayrıca kafeler, restoranlar, alışveriş merkezleri de okulun etrafındadır. Modern bina yapısı, 3 kattan ve 10 donanımlı sınıftan oluşan merkez, ders çalışmak için sessiz bir çalışma odası ile ders dışı saatlerde de öğrencilerin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. ‘The Apollo Experience’ servisi, okul dışı saatlerde İngilizce pratiğini arttırabilmek, öğrencilerin yeni arkadaşlıklar edinebilmeleri, kültürel ve turistik yerleri ziyaret edebilmeleri için sosyal programlar organize eder.
İrlanda Dil Eğitimi Danışmanlığı Destek Hattı

Bilgi İstek Formu

  Bu websitesi size daha iyi bir deneyim sunmak için çerez kullanmaktadır.